Spotkania w ramach konsultacji ,,Strategii rozwoju miejskiego obszaru funkcjonalnego Miasta Słupska na lata 2014 – 2020”.

W związku z trwającymi konsultacjami społecznymi projektu ,,Strategii rozwoju miejskiego obszaru funkcjonalnego Miasta Słupska na lata 2014 – 2020” wraz z ,,Diagnozą miejskiego obszaru funkcjonalnego Miasta Słupska” w dniu 13 października 2014 roku w Słupskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej odbyło się spotkanie podsumowujące opracowanie ww. dokumentów w ramach projektu pn. ,,Diagnoza – strategia – inwestycja – rozwój miejskiego obszaru funkcjonalnego Miasta Słupska”. Celem spotkania była dyskusja nt. wypracowanej wizji, misji Strategii oraz celów i priorytetów rozwoju miejskiego obszaru funkcjonalnego Miasta Słupska. Uczestnicy spotkania mogli zgłaszać uwagi dotyczące opracowanej Strategii.

Natomiast w dniu 14 października 2014 roku w Słupskim Inkubatorze Technologicznym odbyło się posiedzenie Zespołu ds. opracowania ,,Strategii rozwoju miejskiego obszaru funkcjonalnego Miasta Słupska na lata 2014 – 2020”. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele samorządów partnerskich i ich jednostek podległych. Na spotkaniu Wykonawca zaprezentował opracowaną Strategię, a członkowie Zespołu zgłosili swoje uwagi i sugestie głównie do działań możliwych do realizacji w ramach określonych celów operacyjnych.

Pobierz prezentację [236 Kb]

Ostatnio zmieniany wtorek, 21 październik 2014 10:54
Więcej w tej kategorii: Informacja o konsultacjach »

logotypy